blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

27.12.2023

KOLAGEN PRO-AGE


Nabijte svou pokožku životem a krásou s naším MULTI KOLAGENEM s kyselinou HYALURONOVOU a přírodním VITAMÍNEM C !!!

Anti-age je již minulostí. Rozumný člověk nechce za každou cenu mládnout a zběsile bojovat s vráskami, oblékat se jako zamlada a za každou cenu se vyrovnávat mladší generaci, než je on sám.

 

Chytří lidé přijímají svůj věk s láskou, využívají veškeré péče, vědeckých poznatků ať se to již týká pohybu, zdravé výživy, módy a hlavně  PREVENCE a chtějí se cítit dobře, ať již jim je 30 nebo 60 let.

Od nepaměti se lidstvo snaží najít elixír mládí. Dnes už víme, že žádný elixír neexistuje, ale že za kvalitním životem stojí celý soubor faktorů.

KRÁSA A MLÁDÍ je soulad těla i ducha...to už věděli i staří římané.

Stárnutí můžeme ZPOMALIT a jak?

  • Dbát na správnou životosprávu
  • Dopřávat si pravidelný pohyb
  • Dopřát si kvalitní výživu pomocí potravinových doplňků
  • Často relaxovat
  • Myslet i na sebe - to není sobeckost
  • Užívat si čas s rodinou

Představuji PATENTOVANÝ KOLAGEN pro-ages kyselinou HYALURONOVOU a PŘÍRODNÍM VÍTAMÍNEM C, značky BLUE NATURE.

Jako ambasadorka značky BLUE NATURE mám v jídelníčku tento kolagen více než 2 roky (od jeho zavedení na trh) a mohu říci, že jsem já, moje rodina i mé okolí nadšení z jeho účinků a kvality.

Pro lepší cenu získejte svou výhodu zde. Při registraci získáváte partnerskou cenu a další výhody.

Kolagen je základní stavební blok pro tkáně v těle, včetně pokožky, kloubů, kostí, vazů a šlach. Působí jako antioxidant a pomáhá chránit buňky před poškozením volnými radikály.

Díky své schopnosti udržovat vlhkost a elastičnost pokožky, kolagen přispívá k hydrataci, zlepšuje elasticitu a tonus pokožky. Také pomáhá vyhladit jemné linky a vrásky a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Ovlivňuje i zdraví kloubů a kostí, podporuje jejich sílu a pružnost.

KYSELINA HYALURONOVÁ je přirozená složka pokožky, která pomáhá udržet její vlhkost. Je schopná vázat velké množství vody, čímž pomáhá hydratovat pokožku a udržovat její pružnost a pevnost. Kyselina hyaluronová také pomáhá vyplnit jemné linky a vrásky, zlepšuje celkový vzhled pleti a působí jako ochrana proti vnějším škodlivým vlivům, jako je sluneční záření a znečištění.

Kombinace kolagenu a kyseliny hyaluronové je často používána v kosmetických výrobcích a doplňcích stravy pro své přínosy pro pokožku a klouby.

Společně mohou pomoci zlepšit hydrataci, elasticitu a pružnost pokožky, vyhladit jemné linky a vrásky a podpořit zdraví kloubních tkání.

PŘÍRODNÍ VITAMÍN C

Vitamín C působí na lidský organizmus několika způsoby. Patří mezi nezbytné živiny pro správné fungování imunitního systému a chrání tělo před infekcemi a nemocemi.

Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro zdravý růst a opravu tkání, včetně kůže, kostí a cév.

Vitamín C také působí jako antioxidant, který chrání tělo před škodlivými volnými radikály a snižuje riziko vzniku chronických onemocnění, jako je například srdeční nemoc. Navíc tento vitamín zlepšuje vstřebávání železa, což pomáhá předcházet nedostatku železa a potenciální anémii.

A co náš PATENTOVANÝ, MULTI KOLAGEN obsahuje:

 BLÁNA SLEPIČÍHO VEJCE, z toho: 738 mg
KOLAGENY cca 25%
OSTATNÍ PROTEINY (včetně bohatých na cystein, chondroitin, fibronektin a další) cca 68%
KYSELINA HYALURONOVÁ cca 5%
MIKROPRVKY (Fe, Co, Si, Cu, Zn) cca 2%
PŘÍRODNÍ VITAMÍN C 22 mg

 

MULTI KOLAGEN s kyselinou HYALURONOVOU a přírodním VITAMÍN C mi pomohl nejen v pohybu, ale také v tom, že má pleť je pevnější a zdravější ♥

 

 7

 V oblasti pohybu a zdraví mám zase skvělou zkušenost ohledně začínající osteoporózy.

Různé typy kolagenu jsem měla v jídelníčku od cca 35 let. I přesto mi v 63 letech, v roce 2020, byla diagnostikována začínající artróza a při túrách jsem začínala mít velké problémy a musela jsem často odpočívat, vyzout boty a sedět dokud bolest a křeče nepřešly.
Po roce a půl s naším Pure Egg MEMBRANE opět skáču přes kaluže. Od zavedení Pure Egg MEMBRANE na náš trh si dopřávám 2 bobule denně. Děkuji a upřímně doporučuji všem♥

8