blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

11.06.2023

Proč potřebujeme potravinové doplňky - NUTRIKOSMETIKA


Proč nestačí strava?


V ideálním světě bychom žádné doplňky stravy nepotřebovali. Všechny nezbytné živiny se nacházejí v naší stravě, ať už v rostlinných či v živočišných zdrojích. V dnešní době je však v některých případech téměř nemožné zajistit si dostatek všech látek pouze ze stravy. (zdroj internet)

VAŠE SLEVA PO BEZPLATNÉ REGISTRACI

NUTRIKOSMETIKA1.jpg

Průmyslově zpracované potraviny, jídlo v rychlosti, minimální množství živin v půdě a potravinách, zvýšené nároky na výkon a snížená možnost regenerace…tohle a spousta dalších okolností nás nutí, nepřemýšlet moc nad stravou, rychle se najíst a hlavně podávat výkon. A proto je pro nás lepší a pohodlnější zaměřit se na kvalitní doplňky stravy.

Málokdo si umí sestavit jídelníček tak, aby pokryl veškeré potřeby našeho organismu.

NUTRIKOSMETIKA jsou produkty, které pomáhají „doplnit“ živiny, jež se nám nedaří pokrýt v potravinách. Přestože by naše strava měla být vždy pestrá a výživná, ne vždy to může stačit, abychom přijali dostatek všech živin.

Mezi výživové doplňky stravy obvykle řadíme: 

  • Vitaminy a minerály
    Bylinky a rostliny
    Aminokyseliny
    Enzymy
    Živé mikrobiální látky (probiotika)

 

Kvalitní doplněk stravy by měl být tzv. čistý, tedy bez obsahu pojiv, barviv nebo jiných pomocných látek, kterých někdy ve složení objevíme víc než samotné živiny. Rozhodující je pak zejména vstřebatelnost v našem těle.

Je těžké vyznat se v obrovské nabídce, která je na trhu. NEJLEPŠÍ VOLBOU jsou potravinové doplňky na přírodní bázi. To mi určitě dáte za pravdu. Jsou lépe vstřebatelné, jsou vyráběně v synergii tak, aby se jednotlivé složky podporovaly a doplňovaly, nezatěžovaly moc trávicí systém a nebylo možno se jimi předávkovat.

Každý si potřebujeme vše vyzkoušet sami na sobě. Bez vyzkoušení nemohu nic doporučit !!!

 Já osobně jsem za svůj život vyzkoušela spoustu potravinových doplňků s různými účinky. Jelikož jsem už odešla z aktivního života do důchodu, hledala jsem nějaký potravinový doplněk vhodný pro seniory a našla jsem značku, která není jen pro nás seniory, ale překvapilo mě, kolik lidí v různém věku tyto potravinové doplňky využívá a šíří své zkušenosti dál.

Pro mě, mou rodinu a mé okolí je JEDNIČKA NA TRHU značka. BLUE NATURE.

VAŠE SLEVA nejen na JEDINEČNÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY po bezplatné registraci

Vysoce kvalitní, ověřené a bezpečné doplňky stravy pomáhají poskytnout tělu složky, které mohou nám chybět dokonce i při velmi vyvážené stravě. Zejména, pokud vedeme aktivní životní styl, a to jak v práci, tak i ve volném čase. Dodatečné vitamíny a živiny nám umožní udržet dobrou kondici a snadněji zvládat každodenní výzvy.

Hlavní směry:

- IMUNITA a PREVENCE

- ENERGIE a VITALITA

- Silné KLOUBY, krásná POKOŽKA, VLASY, NEHTY

- Kontrola HMOTNOSTI - HUBNUTÍ

Dokonalé složení doplňků, které si my sami neumíme poskládat, Belké balení - 40 bobulí v jednom balení a nakonec JEDINEČNÁ PULLULANOVÁ KAPSLE !!!

Standardizace extraktů

Standardizace znamená, že každá kapsle doplňku obsahuje konstantní, správné množství aktivních složek.

Vytvoření této značky bylo motivováno předpokladem, že dieta a krása jsou jedním z klíčových aspektů zdravého, dobrého života a pohody.

Péče o krásu a výživu vyžaduje čerpat z toho nejlepšího, co nabízí příroda, proto v rodině Blue Nature najdete mnoho přírodních a bezpečných pro zdraví doplňků stravy s nejkvalitnějším složením.

Blue Nature nabízí také přípravky pro ústní hygienu na bázi nano-stříbra a bylinek.

Nabídku doplňuje 100% přírodní bahno a sůl z Mrtvého moře bohaté na cenné pro zdraví a krásu minerály.

Svět BLUE NATURE, kde se péče o zdraví spojuje s potěšením pro smysly, harmonií těla a mysli. Věřím, že správná strava a krása jsou jedním z klíčových aspektů zdravého, dobrého života a pohody.

Blue Nature je značka vytvořena pro lidi, kteří si chtějí dlouho užívat zdraví, mladí a skvělé pohody.

 

novaGENERACE

 

 novaGENERACE1

 

 1

 2

3

 

9

10

 

11

12

13

 

VAŠE SLEVA PO BEZPLATNÉ REGISTRACI