blog nejen o ženách a nejen pro ženy..

pravidelná dávka sebevědomí

30.07.2020

Proč blog proměny


Celý svět se mění, pojďme se změnit i my.

Proč blog pro ženy a nejen pro ně? Hlavně pro zralé ženy a zralé muže? Protože si myslím, že v pokročilejším věku si zasloužíme daleko více hýčkání a užívání si života, než si dopřáváme.

Posledních 31 let jsem se věnovala většinou ženám, učila je, jak být samy se sebou spokojené, ukazovala jsem jim, jak si zvednout sebevědomí, jak si užívat sama sebe a radovala jsem se, když se vše povedlo a ze zamlklé ženy se vyklubala rázná a dravá šelma.

Jsme generace, která zažila jak totalitní systém, tak demokracii a je na každém z nás, jak se s touto situací popereme. Chci předávat všechny své zkušenosti a zážitky dál a to i mladší generaci, která je dnes hodně orientována na výkon, rychlost a super výsledky…..ale bohužel často zapomínají na osobní život, na osobní pohodu, na rodinu…prostě na své zázemí.

Pro všechny, kdo se chtějí cítit dobře a vypadat skvěle jsem založila:

  • BABIČČIN TÁBOR, kdy podnikáme různé akce a výlety.
  • FACEGYM – cvičení anti-age, omlazení obličeje pomocí cvičení a poté také zpevnění těla
  • Seriál kurzu CHIC NA KAŽDÉM KROKU – rady, zkušenosti a přípravky pro vitalitu i v pokročilejším věku

Při své práci spolupracuji s celou řadou odborníků a nadšenců, které zajímá zdraví, krása a finanční nezávislost. 

Každý člověk má za sebou nějakou kariéru. Až do sametové revoluce jsem pracovala na ekonomických postech a pak jsem svou práci totálně změnila.

Založila jsem své wellness studio, pracovala jsem pro zahraniční kosmetickou firmu na pozici nezávislé obchodní ředitelky, spolupracovala jsem se španělskou renovovanou firmou na pozici zónové manažerky, celé roky jsem působila jako vizážistka, kosmetická poradkyně, učila jsem rekvalifikační kosmetické a vizážistické kurzy, vedla internetové poradny pro ženy, spolupracovala jsem s weby pro ženy, s módními firmami, kdy jsem organizovala módní přehlídky s modelkami bez omezení věku a váhy. Proměny osobnosti jsem začala organizovat mezi prvními v republice.

Vzdělávala jsem se a získávala zkušenosti od renovovaných odborníků nejen v České republice, ale i v zahraničí. Do svého vzdělání jsem investovala opravdu hodně času i finančních prostředků.

Bylo mi ctí stát se členkou vizážistického týmu MISS ČR 2006.

Sama jsem pak byla II. vícemiss v soutěži babiček a získala titul MISS SYMPATIE.

Posléze jsem se stala odbornou poradkyní soutěže babiček.

Díky mé neustálé aktivitě mi byla nabídnuta příležitost testovat přípravky pro různé kosmetické firmy. 

Dá se říci, že většinu činnosti vykonávám do dnes. Stále se věnuji svému krásnému koníčku a ukazuji ženám jejich vnitřní i vnější krásu. Dovolím si říci, že stovky žen díky mé práci získaly nové sebevědomí a spoustě žen jsem pomohla objevit jejich životní cestu.

Sledujte nás, přidejte se k nám a zažijte super jízdu životem.